Geslaagde bijeenkomst met leer- en ontwikkelpartners

Het team van de Academie voor Internationale Betrekkingen werkt nauw samen met verschillende erkende externe bureaus en professionals op het gebied van taal, onderhandelen, interculturele vaardigheden, leiderschap tot diversiteit en inclusie. Deze samenwerking is cruciaal om leeractiviteiten aan te kunnen bieden zodat collega’s doorlopend blijven leren en ontwikkelen en bijdragen aan een toekomstbestendig en wendbaar ministerie van Buitenlandse Zaken (BZ). 

Partnerbijeenkomst

Trends en ontwikkelingen

Dinsdagmiddag 8 april kwamen we met hen - en onze interne leer- en ontwikkelpartners van verschillende BZ-directies - samen tijdens de jaarlijkse partnerbijeenkomst om de trends en ontwikkelingen bij BZ te delen en ervaringen van onze partners op te halen.

Mirella van de Noort, hoofd van de Academie voor Internationale Betrekkingen, benadrukte het belang van leren en ontwikkelen. Mirjam Krijnen, plaatsvervangend hoofd van de directie Personeel en Organisatie, nam de partners mee in de huidige interne en externe ontwikkelingen van de organisatie. Marije Balt, kennisgezant en decaan bij de academie, gaf een inleiding op de geopolitieke trends en ontwikkelingen en wat dat betekent voor het werk bij BZ.

Waardevolle inzichten

Tijdens de ronde tafels gingen we met de leer- en ontwikkelpartners in gesprek over hoe we samen nog beter kunnen inspelen op de leerbehoefte van onze BZ-collega’s en internationaal werkende rijkscollega's. We zien kansen wanneer we aanhaken op technologische ontwikkelingen, de focus op vaardigheden en houding leggen naast kennis en in het nog meer integreren van leren in het werk.

Veel dank aan alle aanwezige partners voor de waardevolle inzichten en inbreng. Door met elkaar ervaringen te delen bouwen we samen aan een leeraanbod dat alle internationaal werkende rijksambtenaren voorbereidt op het werk van vandaag en in de toekomst.